četvrtak, 26. siječnja 2017.

Pogledajte Kakvu su Poruku ostavili kada su Odbacili Bebu Kraj Puta!



Zaista ni sami više nismo sigurni koliko smo vijesti napisali u skorije vrijeme o roditeljima koji zaista nikada ne zaslužuju više i pomisliti na dijete.

O roditeljima koji su zaista nemarni i nenormalni. O osobama za koje je ludnica i ništa drugo.

Odbaciti vlastito dijete i ostaviti ga kraj puta je bila suluda ideja i ovih roditelja, koji su usput ostavili i poruku sa bebom.


Poruka je bila i više nego puna idiotizma i nemara, a glasila je ovako :

loading…
Razvodimo se, i niko od nas ne želi sebi brige. Ja i moja bivša supruga želimo zauvjek zapečatiti naš brak i ništa ne ostaviti iz njega. Odlučili smo pronaći bolje živote a tebi koji čitaš ovu poruku poklanjamo ovu bebu. Snađi se ispod jastuka imaš 1000 eura.



Oni sebe nazivaju roditeljima ?

Sramota zaista. Bračni par koji je naišao na bebu ostao je šokiran kada je pročitao što su ovi monstrumi od roditelja napisali i uradili.

Policija je uhapsila bračni par koji je odbacio bebu i proslijedila ih državnom tužilaštvu. Dok se bračni par, koji je pronašao bebu, zalaže za to da oni usvoje bebu i da je odhrane kao vlastito dijete.

izvor: http://stanjeonline.info

Nema komentara:

Objavi komentar