četvrtak, 17. prosinca 2015.

Ispovest – Prije 10 dana kada sam se vraćala kući sa drugaricinog rođendana naletila…





Prije 10 dana kada sam se vraćala kući sa drugaricinog rođendana naletila sam na grupicu momaka, bilo ih je četvorica…kao i uvijek samo sam prošla kraj njih i nastavila svojim putem….ali nakon par minuta presjkeli su mi put i počeli dobacivat, pokušala sam se izvuć ali uhvatili su me, počeli su me dirat i skidat mi odjeću, nisam se mogla izvuć…vrištala sam ali niko me nije čuo…silovali su me…najgore je što je jedan od tih momaka sin od najboljeg prijatelja mog oca….a i rodicin momak….nisam nikome smjela reći za to….bojim se…rekli su ako ikome kažem da sam gotova….imam samo 15 godina a oni su po 3-4 godine stariji….šta da radim da li da kažem kome ili


da šutim… Ispovest: Živeli smo u Sloveniji do avgusta 1991. Otišli na odmor u Cg, u Sl ispalo s*anje i nisu nas pustili preko granice da se vratimo, jugoslovenski pasoši više nisu važili. Ostali smo bez ičega, roditelji su se mučili i smrzavali po pijacima da bi prehranili mene i brata. 2010. je otac uspeo da se vrati u Sl. Od 2011. sve više je provodio vremena u Sl, mislila sam voli tu zemlju najlepše godine je proveo u njoj i stalno je pričao da mu je najveća želja da opet živi tu. Kad smo napokon


dobili papire, marta ove godine je umro. Za dva dana u bolnici nestao je čovek koji je u sebi imao više života nego malo dete, nije nam rekao da je bolestan. Ne znam da li je hteo da nas kao i uvek zaštiti od lošeg, ali znam koliko me to izjeda. Najgore mi je što nije podelio sa nama to kako je njegovoj duši bilo. Užasno mi nedostaje.

Nema komentara:

Objavi komentar