utorak, 10. studenoga 2015.

SEDIM SA DEČKOM U KAFIĆU A ON ČAČKA TELEFON JA SE SMORILA...




Sedim sa deckom u kaficu, a on cacka telefon (gleda slike), ja se smorila, gledam okolo..proslo 15 minuta,


  ustanem, poljubim ga i kazem mu da mu zelim sve najbolje i lepu vezu sa telefonom..


  odlazim i cujem konobara (znamo se godinama) kako mu kaze "koja si ti budala, takvu vise neces naci"..

Nema komentara:

Objavi komentar