srijeda, 11. studenoga 2015.

Par mjeseci sam u braku a muz mi ne da svaku noc :( cak i moji starci imaju vise sexa u braku nego ja








Par mjeseci sam u braku a muz mi ne da svaku noc :( cak i moji starci imaju vise sexa u braku nego ja :( znam da nije u meni problem…i prije sam spavala sa jednim deckom pa je bilo sve savrseno nazalost je to gotovo bilo pa sam se udala za ovog…cak i kad imamo sex njemu treba dugo sa svrsi ima taj problem…ne zelim da zaboravim da sam zensko a kraj njega je to moguce,sta vi mislite o tome :(


Nema komentara:

Objavi komentar